O nas

Gosia Włodarczyk

Pasja - tak bym jednym słowem mogę opisać moje życie zawodowe. Jestem fizjoterapeutką kobiet, terapeutką dna miednicy, zajmuję się uroginekologią i tak naprawdę całym kobiecym zdrowiem.
Fascynuje mnie jakie zmiany w ciągu życia przechodzi kobiece ciało. Rozumiem potrzeby kobiet. Rozumiem potrzeby ciała kobiet. Zależy mi, aby każda kobieta dbała o swoje ciało w zgodzie ze sobą, uwzględniając swoje aktualne potrzeby.
Chcę dać polskim kobietom ruch, który odżywi i wzmocni ciało, aby nigdy ich nie zawiodło. Ćwiczenia, które podnoszą pewność siebie, które dają pewność, że to Ty rządzisz ciałem, a nie ono Tobą. Masz poczucie sprawczości.
Twoje dno miednicy, brzuch, całe ciało są sprawne jak nigdy dotąd. Aktywność fizyczna to sposób dbania o siebie. Ruch z miłości do kobiecości.

Gosia Włodarczyk
Zespół WomanUp

Silny zespół może sprawić, że każda wizja stanie się rzeczywistością

Michał Włodarczyk
CEO & Co-Founder

Po latach w biznesie, a następnie w IT stworzyłem razem z Gosią WomanUp. Aplikację dzięki której każda kobieta będzie mogła trenować świadomie i w zgodzie ze swoim ciałem.

Szymon Chmal
Lead Full Stack Developer

Często eksperymentując w nowych technologiach jestem w stanie szybko przejść do poziomu użytecznej biegłości w dowolnym środowisku programistycznym.

Zuzanna Gąsior
React Developer

Jestem Frontend Developerką z doświadczeniem w React. Lubię projekty z pięknym designem oraz cenię sobie dokładność i dbałość o szczegóły.

Adrian Kuta
Android (Kotlin/Java) / React Native Developer

Ekspert programowania natywnego na Androida. Chęć ciągłego rozwoju i poszerzania wiedzy sprawiła, że webowe i hybrydowe technologie nie stanowią dla mnie żadnego problemu.

Kinga Klemińska
UI & Support

Projektantka graficzna i konserwatorka dzieł sztuki z zajawką do nauk ścisłych.

Aleksandra Grabska
UX/UI Designer

UX/UI designerka i historyczka sztuki. Zajmuje się projektowaniem produktów cyfrowych, aplikacji i stron internetowych. Odpoczywa gotując i praktykując medytację.

Paulina Jarosz
UX/UI Designer & Webflow Expert

Projektantka graficzna i współwłaścicielka Ficturo, wrocławskiej pracowni digital designu.

Agnieszka Nalewczyńska
dr n. med. Ginekolog

Lekarka medycyny estetycznej,ginekolożka. Właścicielka Kliniki Estebelle. Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie, oraz studia doktoranckie z wyróżnieniem.

Kinga Gajewska
Psycholog

Wierzę w to, że każdy ma prawo żyć w zgodzie ze sobą - w akceptacji, łagodności i dbaniu o swoje potrzeby. Jestem psycholożką w trakcie szkolenia terapeutycznego w nurcie terapii CBT.

Marlena Jaszczak
Seksuolożka, edukatorka seksualna

Jestem dyplomowaną psycholożką. Ponadto, ukończyłam studia podyplomowe z Seksuologii praktycznej, czyli najbardziej nowoczesnego kierunku dotyczącego seksuologii w Polsce.

Natalia Barska
Midwife - Położna

Położna, absolwentka studiów magisterskich na Wydziale Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Współpraca

Wielka misja potrzebuje wielkich ludzi

Naszą misją jest poprawa zdrowia każdej kobiety, ponieważ każda z nas potrzebuje wsparcia i opieki. Dlatego potrzebujemy najlepszych ludzi, których możemy znaleźć, aby nam w tym pomogli. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, napisz do nas klikając Kontakt na dole strony.

stworzone z miłości do kobiecości